SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 4 / 27 / (494735 - 494789)

494735. @فقط تورو دارم@
کد موزیک می خوای؟ یادها فراموش نخواهند شد.حتی به اجبار. و دوستی ها ماندنی هستند.حتی به سکوت. یکشنبه ششم شهریور 1390 ] [ 4:30 PM. Khanoomi o aghaei ]. میدانی . دلتنگی عین آتش زیر خاکستر است گاهی میشود که فکر میکنی تمام شده اما . یک دفعه همه ات را آتش میزند. دوشنبه بیست و ششم فروردین 1392 ] [ 9:10 PM. Khanoomi o aghaei ]. گفتم: واقعا داری میری؟ گفت: جایی که من میرم جای ۲ نفره نه ۳ نفر! اشک توی چشمام حلقه زد،. سرمو پایین انداختم، . دستشو زیر چونم گذاشت و سرمو بالا آورد. گفت: تو کجا میری؟ من رفتم اونم رفت.
tanhato.blogfa.com
494736. دردودل های من وشما
دردودل های من وشما. عاشق شدن از دید علم. دلشوره و تپش شدید قلب از نشانه هایی هستند كه در داستان ها، افسانه ها یا زندگی روزمره از آن به عنوان نشانه های عاشق شدن یاد شده است و اكنون علم. نوشته شده در شنبه پانزدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 21:5 توسط حجت. نوشته شده در شنبه پانزدهم آبان ۱۳۸۹ساعت 20:58 توسط حجت. تو بگو وقتی خواب بودم چه کسی مداد رنگیش برداشت و فاصله ها رو پ ررنگ کرد؟ از او که رفته نباید رنجشی به دل گرفت. آنکه دوستش داریم همه گونه حقی بر ما دارد. حتی حق آنکه دیگر دوستمان نداشته باشد. یادت باشه که یادم بیار...
tanhato1372.blogfa.com
494737. تنها تر از همیشه
تنها تر از همیشه. دوشنبه ۱۵ آذر۱۳۹۵ ] [ 11:34 ] [ سارا ] . بعضی ها عجیب خوبند. یادشان که می افتی. روحت جانی دوباره میگیرد. یادشان که می افتی. بی اراده لبخند به. بعضی ها را کم میبینی. و حتی اگر نبینی باز با تو هستند. بعضی ها عجیب می آیند. و عجیب تر انکه دیگر نمیروند. حتی وقتی که از کنارت رفته اند. همه را پیشت امانت میگذارند. و تو میمانی و یاد و آرزوی. بعضی ها عجیب خوبند. دوشنبه ۲۸ تیر۱۳۹۵ ] [ 14:46 ] [ سارا ] . شنبه ۱۹ تیر۱۳۹۵ ] [ 15:26 ] [ سارا ] . شبی به یاد ماندنی در کنار بهترینا. از طرف دوست راه دورم.
tanhato2011.blogfa.com
494738. دلتنگانه ها
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست. قالب وبلاگ فصل پاییز. شارژ ایرانسل شارژ برگر. تصفیه هوای پاکاب ایلیا. دانلود بازی با لینک مستقیم. مبلمان خانگی و اداری. طراح قالب : آوازک. Theme By : Avazak.ir.
tanhato20i.blogfa.com
494739. تنها با من بمان
تنها با من بمان. آهای تموم زندگیم.بی تو تمومه زندگیم. عابرانی که از کنارم می گذرند مست عطر تنم می شوند و نامش را که می پرسند دلم می لرزد چگونه بگویم خاطرات توست؟ همین از تو گفتن! یکشنبه پنجم آبان 1392. دلم برای چشمانت تنگ شده است. خودت که حوصله آمدن نداری. لااقل کمی نگاه برایم پست کن. جمعه بیست و دوم شهریور 1392. هر گاه به تو فکر میکنم . حواسم از همه چیز پرت میشود . و من چه روز های بیهوده ای را سپری میکنم . با بیست و چهار ساعت حواس پرتی. جمعه هشتم شهریور 1392. بهانه هایی می گیرد. انگشت به دهان می مانی .
tanhato72.blogfa.com
494740. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhatobekhan.persianblog.ir
494741. تنها تو بمان
کفنی سخت و سفید .ترمه ای رنگارنگ - دخترک این پدرت! در این تخت سفید؟ این پدر نیست پدرم می آمد برق خوشحالی ما همه از شوق پدر مادرم شیدا بود پدرم می آمد شور بر می گشت در خانه ما جلویم روی زمین آدمی خوابیده همه در حال نماز - لا اله الا الله. نبریدش به خدا پدرم را. بابااااا! خاک بود و خاک بود قبر هایی همه گود پدرم آوردند.من نگاه می کردم تن بی جان پدر چند مرد یادم نیست که که بودند ولی سر و پای پدرم را مثل الوار (! خاک بر سر ریختم پدرم دیگر رفت. نوشته شده در دوشنبه 1393/08/05. ساعت 1:24 بعد از ظهر توسط رها.
tanhatobemanraha.blogfa.com
494742. تنها تو بودی
پیاده روی ، گل اطلسی و چای برای آرامش! پیاده روی ، گل اطلسی و چای برای آرامش! از پیاده روی استفاده کنید. وقتی که فشار روحی بالا رفت و به نقطه جوش خود رسید ، در جای خود ننشینید و در اضطراب فرو روید . از جای خود برخیزید و قدم بزنید . بر اساس نظرات هربرت دوویز مدیر لابراتوار فیزیولوژی و ورزش در دانشگاه یک راه پیمایی تند 15-1 دقیقه ای ، یک دریچه ی اطمینان خوبی است که موجب انبساط و آزادی ماهیچه ها و اعصاب می شود . یک فنجان چای بنوشید. نوشته شده در جمعه بیست و سوم آبان 1393ساعت 19:29 توسط.
tanhatoboodi.blogfa.com
494743. تنهـــــــــــــــــای تنهــــــــــــا
ياد يار مهربان آيد همي. مرا مي بيني و هر دم زيادت مي کني دردم تو را مي بينم و ميلم زيادت مي شود هر دم. به سامانم نمي پرسي نمي دانم چه سر داري به درمانم نمي کوشي نمي داني مگر دردم. نه راه است اين که بگذاري مرا بر خاک و بگريزي گذاري آر و بازم پرس تا خاک رهت گردم. ندارم دستت از دامن بجز در خاک و آن دم هم که بر خاکم روان گردي به گرد دامنت گردم. فرورفت از غم عشقت دمم دم مي دهي تا کي دمار از من برآوردي نمي گويي برآوردم. شبي دل را به تاريکي ز زلفت باز مي جستم رخت مي ديدم و جامي هلالي باز مي خوردم. یاد کرد از قو...
tanhatodonya.blogfa.com
494744. ‫تنها تویی... یا اباصالح‬
تنها تویی. یا اباصالح. بی تو به ظاهر زنده ایم! پیوند آر اس اس. پست ثابت (لینک پست های دنباله دار و خاص تنهاتویی.یا اباصالح). دوشنبه 24 بهمن 1390. Generate your flash banner free online. شامل بیش از 1000 مدح منتخب. ارائه مدایح اهل بیت با بهترین کیفیت. به نیت خدمت به شما عزیزان امیدوارم لذت ببرید. بحمدالله 100گیگ فضا خریداری شده تا اینکه فایل ها برای همیشه روی هاست و وب باقی بمونه و همچنین بتونید با سرعت بالا دانلود بفرمایید و همیشه ازشون استفاده کنید و لذت ببرید. بدرقه فاطمه 91 هیئت الرضا(ع)- عبدالرضا هلا...
tanhatoei.mihanblog.com
494745. .•.★.__عــــشــق اول.عــشــق آخـــر__.★.•.
عشق اول.عشق آخر . . . پرنده هم که باشی .وقتی ،عاشق قفس می شوی! پ ر زدن را فراموش میکنی! اع وذ بالله من الشیطان الرج یم. بس م الله ال رحمن ال رحیم. خدای ا دوستت دارم ". ص دق الله العلے العظیم. نوشته شده در پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392 ساعت 03:58 ق.ظ توسط نیلوفر ممتازان. ܓܨ تقدیم به بهترینم ܓܨ. چه حسه بدیه وقتی کسی رو دوست داری ولی زمین و زمان نمی خوان بش برسی! چه حسه بدیه اونیکه دوسش داری فک کنه داری بش دروغ میگی! چه حسه بدیه دلت تنگ باشه ولی دلیل اروم شدنو ازت بگیرن! چه حسه بدیه طعمه ی عقده ی دیگری شی! نوشته...
tanhatohasti.mihanblog.com
494746. بانویی آهسته گفت "عشق "
بانویی آهسته گفت "عشق ". نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٢٩ساعت ۱:٥٥ ‎ق.ظ توسط *بانو * * نظرات . بانویی از عشیره ی یلدا. در ماه ی از ماه اردیبهشت. عروس گلهای عقاقی شدم . نوشته شده در ۱۳۸٩/٢/٢٩ساعت ۱:٥٠ ‎ق.ظ توسط *بانو * * نظرات . Design By : Night Melody. قالب های نایت ملودی. Design by : Night Melody.
tanhatoo.persianblog.ir
494747. لحظه ای بامن باش!!!؟!!!
لحظه ای بامن باش! نوشته شده در شنبه بیست و سوم آذر 1392ساعت 17:46 توسط مهرنوش. از ترس فاسد شدن. دلت را حراج نکن. خشک کردن هنوز هم جواب میدهد! آدم ها می آیند. می میرند و می روند. اما فاجعه ی زندگی تو. آن هنگام آغاز می شود. که آدمی می رود اما نمی میرد! و نبودنش در بودن تو. چنان ته نشین می شود. که تو می میری ،. در حالی که زنده ای. نوشته شده در شنبه شانزدهم شهریور 1392ساعت 23:46 توسط مهرنوش. کنارت هستند تا کی! تا وقتی که به تو احتیاج دارند. از پیشت میروند یک روز کدام روز؟ وقتی کسی جایت آمد. توراحس میکنم هردم .
tanhatooo.blogfa.com
494748. تنها تو را
بعد از تو چیزی را در این عالم نمی خواهم. بعد از تو من در زندگی جز غم نمی خواهم. شاید خدا می خواست تا ما را. نمی دانم. این روزها حتی خدا را هم نمی خواهم. من سالها با زخم هایم زندگی کردم. دیگر برای زخم ها مرهم نمی خواهم. رفتی برای عشق دیگر سیب را چیدی. حوا شدی گفتی ولی آدم نمی خواهم. دیگر نیازی به نفسهایم نمی بینم. دیگر پس از این بازدم یا دم نمی خواهم. از زندگی سیرم از این تکرار تکرار. دیگر نمی خواهم نمی خواهم نمی خواهم. یکشنبه پنجم مرداد 1393ساعت 18:26 نویسنده مهدی منصوری. چشم ها بیشتر از حنجره ها می فهمند.
tanhatora.blogfa.com
494749. ღ♥♥♥وقتی تنها میشیم♥♥♥ღ
ღ وقتی تنها میشیم ღ. یک، نفر آمدصدایم کرد و رفت،. با صدایش آشنایم کرد و رفت،. کار دنیارو باش . واسه هرکی. وقتهاست که دلم وقت. و بی وقت هوای. وقت های با تو بودن را میکند.و تو رفته ای و من,چه بی وقفه وقتهایم را با تو میگذرانم. در کف اقبال تو باشد. خواهان کسی باش که خواهان تو باشد. در کف اقبال تو باشد؟ آغاز کسی باش که پایان تو باشد. شدم که تمام نامردیهایش در این حرف خلاصه میشود همینیه که هست. اما وقتی اسمشو می شنوی. داغ دلت تازه میشه! اما تا بهش فکر می کنی ،. اشک توی چشمات جمع می شه! می دونی خیلی دوسش داری!
tanhatoshabha.blogfa.com
494750. ×میترسم از تنهایی×
خیلی سخته که بعد از یه مدت زندگی شیرین قرار باشه یه عمر جدا بشی و تنها باشی.خیلی. سخته که شریک زندگیت بعد از مدتی بگه تو برای من هیچ کار نکردی.تو رو تنها. بزاره .عاشق شدن آسونه اما حفظ آن سخت.حالا کم کم منم دارم تنها میشم .مثل یه خواب. میمونه.تازه سخت تر از او اینه که بدونی عامل جدایی نه تو بودی نه شریک زندگیت.و این. دردناک ترین قسمت جداییه .خوبه خدا خودش هست . میتونی این سالهای دردناک و بسپاری به. خودش و به این امید زندگی کنی که اون هیچ وقت خوش بخت. نوشته شده در یکشنبه بیستم تیر 1389 14:17 توسط کرکس وحشی.
tanhatoyibaram.blogfa.com
494751. تنها ترین وب دنیا
تنها ترین وب دنیا. توی این دنیا هیچکس تنها ترین فرد نیست زیرا خدا هر جا که اون باشد هست. به شوخی بهش گفتم نمی خوامت! تازه فهمیدم شوخی من حرف دلش بود. نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند ۱۳۹۳ ساعت 21:25 توسط افسون :. از خودم دور میشوم. تا به تو نزدیکتر باشم. این روزها . . . تنها راه با تو بودن است! نوشته شده در دوشنبه هجدهم اسفند ۱۳۹۳ ساعت 21:25 توسط افسون :. دلم می خواد وقتی پیر شدم و دخترم. عشقت کی بود ،؟ بتونم با دستم به اتاق اشاره. کنم و بگم : اونجا نشسته. یع نے روب روی م نش سته اے. حتی اگر قرار باشد.
tanhatrean.blogfa.com
494752. عاشق دل شکسته(عشقی که پایانش تنهاییست)
عاشق دل شکسته(عشقی که پایانش تنهاییست). سلام و ادب و احترام به همه شما سروران و دوستان و بازدیدکنندگان عزیز. خیر مقدم بنده را پذیرا باشید. به وبلاگ عاشق دل شکسته خوش اومدید. نگاه شما سروران و عزیزان محترم باعث دل گرمی بنده و تمامی عاشقان دل شکسته است. لحظات مفرح و شادی را برای تمامی شما سروران و دوستان عزیز آرزومندم. لطفا با نظر خارج شوید. موفق و سر بلند وشاد و کامیاب باشید. یکشنبه هفدهم شهریور ۱۳۹۲ ساعت 22:27 توسط عاشق دل شکسته. چهارشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۹۲ ساعت 21:36 توسط عاشق دل شکسته. یا تو یا . حرفای...
tanhatreenlove.blogfa.com
494753. ·٠•●♥ تـَــنــْـہـا تـَـریــن ♥●•٠·
٠ ت ن ہا ت رین ٠. حآلآ مט رفتم بﮧ آرزوتوט رسيבيט . ماماט لحآف مט قرمز بوב. چرآ رنگش سفيב شבه؟ بآلشم مثل پنبﮧ بوב پس چرآ سنگ شבه? بآبآ تو کﮧ ميבونستے مט از تآريکے ميترسم پس چرآ لآمپ رو روشט نکرבے؟ مگﮧ בآره بآروט ميآב؟ آخه همﮧ جآ بوے نم خآک ميבه. مט کﮧ בيروز حموم بوבم پس چرآ منو شستט. عشقم چرآ گريﮧ ميکنے. مگﮧ وقتے زنבه بوבم ارزشمو فهميבے. چرآ گريﮧ مے کنيב. مگﮧ همتوט نمے گفتيב الهے مט نبآشم تا رآحت بآشيב. رفتم بﮧ آرزوتو ט. نوشتﮧ شده در چهارشنبه ششم اسفند ۱۳۹۳ساعت 11:41 بﮧ قلم م س آف ر. و قتے م ט م رבم.
tanhatrin1374.blogfa.com
494754. آنچه خوبان همه دارند تو تنهاداري .....
Your Adversing Here : . به وبلاگ من خوش آمدید. سلام دوستان عزیزبه این وبلاگ خوش اومدیدامیدوارم لحظات خوشی روتواین وب داشته. دوست دارم تو این وب باهم مثل دوست باشیم.خوشحال میشم پیشنهادات و انتقاداتتون رو بهم بگین. چیزی که برام خیلی مهمه اینه که به علایق دیگران احترام گذاشته بشه پس لطفا شما دوستانم به علایق هم احترام بذارین. اگه مطلب یا عکسی از کسی یا چیزی هست که دوست دارین بذارم حتما بهم خبر بدین. ودر آخر هم مي دونم اينقدر شعور دارين كه نظر را تون رابگيد پس ديگه تكرار نكنم. تاریخ: یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۱.
tanhatrinam.blogfa.com
494755. غمگين و بي قرارم
کد صفحه ورودی عاشقانه. غمگين و بي قرارم. زندگی جیره مختصری است. مثل یک فنجان چای. مثل یک حبه قند. زندگی را با عشق،نوش جان باید کرد. ب ه قلم شكسته دل. زندگی آرام است ، مثل آرامش یک خواب بلند . زندگی شیرین است ، مثل شیرینی یک روز قشنگ . زندگی رویایی است ، مثل رویای یک کودک ناز . زندگی زیباییست ، مثل زیبایی یک غنچه ی باز . زندگی تک تک این ساعتهاست ، زندگی چرخش این عقربه هاست. زندگی راز دل مادر من. زندگی پینه دست پدر. است، زندگی مثل زمان درگذر است. ب ه قلم شكسته دل. ب ه قلم شكسته دل. ب ه قلم شكسته دل. تقديم ...
tanhatrintanha.blogfa.com
494756. BLOGFA.COM
این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است. محتوای وبلاگ محفوظ است. تنها از نمایش عمومی آن جلوگیری شده است. جهت اطلاعات بیشتر بخش ر اهنمای پیگیری جهت رفع فیلتر وبلاگهای مسدود شده توسط کارگروه.
tanhatubaroon.blogfa.com
494757. تنهای تنها توی خیابون دلتنگیام....
تنهای تنها توی خیابون دلتنگیام. یکی از آرزوهام اینه که یه روزی بهم برسیم و من و تو تبدیل به ما شویم. سیصد و چهل و هفتمین پست. همونی که زیآد ی. همونی که همه بآهاش خوشالن امآ کسی بآهاش نمی مونه. همونی که فکر همس امآ هیشکی فکرش نیست. همونی که گفت دیگه نمی بخشم امآ بآزم بخشید. همونی که موآظب کسی نآراحت نشه امآ همه نآراحتش میكنن. همونی که تکیه گآه خوبیه امآ واسش تكیه گآهی نیست. همونی که همیشه میگه :. چهارشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۹۲ 18:47. چهارصد و بیست و یکمین پست. امروز دوباره اومدم.بعد چند ماه. خیلی باحال بود&#...
tanhatuyekhiabun.blogfa.com
494758. تنهایی
تنهایی . عاشقی . دوست داشتن های دروغین. ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺍﻡ ﺭﺍ. ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻡ. نوشته شده در چهارشنبه نوزدهم خرداد ۱۳۹۵ساعت 11:28 توسط مطهره محبی. نمی دانم چه مرگش شده. با صدایی بیدار می شوم و. زن همسایه کیف شوهرش را گرفته و مرد. پاشنه ی کفشش را بالا میکشد،. کیف و آغوش را با هم میدهد. میروم برای خودم سیگار بگیرم. و کنج غربت پارک دودش کنم. زن شامی اش را لقمه میکند و مرد. برایش نوشابه باز میکند. خنده هایشان کفترها را میپراند. خودم را به رخوت کاناپه تکیه میدهم. هی کانال عوض میکنم.
tanhaui.blogfa.com
494759. به خلوت تنهایی من خوش اومدین.
به خلوت تنهایی من خوش اومدین. وقتی صدای خردشدنم درزیرپای عابران قشنگ ترین صدای پاییزاست دیگرچه اهمیتی داردکه برگ سبزکدام درخت بودم! بہ کسی دل نبندچون دنیااینقدرکوچکہ کہ دوتادل کنارھم جانمیشہ امااگردل بستی ازدستش ندہ چون دنیااینقدربزرگہ کہ دیگہ پیداش نمیکنی ! همیشه نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از ادم های این پایین نگیرد. دلم پ ر است پ ر پ ر پ ر آنقدر که گاهی اضافه اش، از چشمانم می چکد. نوشته شده در پنجشنبه بیست و نهم فروردین 1392 ساعت 7:57 توسط محبوب. میدونه بیتابی بی دلیل. اما هنوزم مثل روز اول میخوامت!
tanhaunique.blogfa.com
494760. Tan Haur
Master of Visual Arts, ANU. Sunday, January 11, 2015. Community Art - PassionArts @ Chong Pang THK Singapore. Guest of honor Minister Mr K.Shanmugam. Digital artist: Tan Haur. Labels: Digital Art for All. Tan Haur Community Art project. Journal from Burgmann, published by ANU eView, The Australian National University. Authors: Gerry Antioch, Alix Biggs, Jessica Elliott, Jessica Van Lieven, Tristan McCall, Stuart Mooney, Camilla Pondel, Scott Stephenson, William Albert Stoltz, Keely Van Order and Tan Haur.
tanhaur.blogspot.com
494762. ART 4 ALL
Community Art – PassionArts @ Chong Pang THK Singapore. January 11, 2015. Guest of honor Minister Mr K.Shanmugam. DIGITAL ARTIST: TAN HAUR. January 11, 2015. Journal from Burgmann, published by ANU eView, The Australian National University. Authors: Gerry Antioch, Alix Biggs, Jessica Elliott, Jessica Van Lieven, Tristan McCall, Stuart Mooney, Camilla Pondel, Scott Stephenson, William Albert Stoltz, Keely Van Order and Tan Haur. Cover art and design: Tan Haur. Community Art @ Westgate Mall Singapore.
tanhaur.wordpress.com
494763. tanhauser.com -
tanhauser.com
494764. Hate By Proxy
So I got a haircut. New site name :D. Viewing 0 - 10. And came back from Melbourne. Doujicon was boring (but thank you to all who bothered to listen in my panel) and the food was ok. Still don't feel like writing up long spiels about the city and the food. But Paul, you suck for thinking the food there is better. You really really suck. So I got a haircut. Ok, present tense now. Hence enter Nancy's friend, a bonafide hair stylist (sounds so much better than hair dresser) and 100% Japanese. That's because...
tanhauser.livejournal.com
494765. Tanhauser Gate
Saturday, September 25, 2010. Joys of crappy cameras and unemployment. So, once again I'm having to tinker with the camera to get it to work. One of these days when I actually am able to spare the cash, I'll have to go find a better one. So the pics I wanted to post are going to have to wait until I get the camera working or find a replacement one. Friday, July 2, 2010. More on Hangar 18. I'll get some more pics up once I get them painted. Thursday, July 1, 2010. The second style of ships I have gotten s...
tanhauser82nd.blogspot.com
494766. Page Not Found
The page you tried to access does not exist on this server. This page may not exist due to the following reasons:. You are the owner of this web site and you have not uploaded. Or incorrectly uploaded) your web site. For information on uploading your web site using FTP client software or web design software, click here for FTP Upload Information. The URL that you have entered in your browser is incorrect. Please re-enter the URL and try again. The Link that you clicked on incorrectly points to this page.
tanhausergateconsulting.com
494767. Tanhauser Gates
Wednesday, September 8, 2010. Crisis is business, as usual. Succedono cose strane, succede che uno steward impazzisce, apre uno scivolo, prende due birre e se ne va a casa. Perde il lavoro? Semplice, ne farà un altro. Ho letto da poco un articolo su Newsweek molto intelligente, che da questo piccolo episodio fa un'analisi dell'economia attuale. E' in inglese e non ho voglia di tradurlo, per cui armatevi di pazienza e dateci un'occhiata, vi assicuro che ne vale la pena. The Wall Street Journal. For people...
tanhausergates.blogspot.com
494768. Laura@NY | Aventuras por las américas de Laura
Por mucho que lo intento no logro sacar tiempo para escribir aqui más de una vez al mes. Tristemente esta vez la falta de tiempo no se ha debido a viajes sino a trabajo y más trabajo. Aquí el ritmo es muy diferente al de España, cuando te piden algo esperan que te pongas a ello al instante y a mi se me da un poco mal esto de estar a tres cosas a la vez. Sobre todo cuando no tengo ninguna bajo control. Resulta agotador cambiar continuamente de tema y de técnica y sentirte todo el rato en pañales. Que a mí...
tanhaussen.wordpress.com
494769. خدا دوست دارد من و تو بخندیم
خدا دوست دارد من و تو بخندیم. داستان های کوتاه و جالب در مورد خدایی که شاید خیلی از ماها نمی شناسیمش؟ بی تو با خدا. این زمان نشسته بی تو با خدا. آنکه با تو بود و با خدا نبود. میکند هوای گریه های تلخ. آنکه خنده از لبش جدا نبود. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم شهریور 1392ساعت 8:57 توسط yasna. ممنون که همیشه هستی حتی وقتایی که سرت داد میزنم. نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392ساعت 11:8 توسط yasna. اگه این زندگی باشه من از مردن هراسم نیست. یه حسی دارم این روزا انگار مردم حواسم نیست. خدایابا من صحبت کن.
tanhavabahame.blogfa.com
494770. در مورد تنهایی و رشته ی صنایع شیمیایی
در مورد تنهایی و رشته ی صنایع شیمیایی. سامانه اس ام اس. درب اتوماتیک شیشه ای. خرید ساعت دیواری فانتزی. یوزرنیم و پسورد نود 32. Dokhtar khob az orumiyeh mikham inam shomarame. تاريخ : پنجشنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۴ 16:54 نویسنده : صدرا. Dokhtar khob az orumiyeh mikham inam shomarame. تاريخ : پنجشنبه بیست و یکم آبان ۱۳۹۴ 16:54 نویسنده : صدرا. رسا ترین فریاد یک " زن " است . وقتی سکوت میکند . وقتی بحث نمیکند . وقتی برای به کرسی نشاندن عقایدش تلاش نمیکند . که واقعا آسیب دیده است. او هم آدم است . . . فقط تویی که...
tanhavabikas.blogfa.com
494771. خـــــــــــاطراتـــــــــ سوختــــه....
این روزها می گذرند. ولی من به این سادگی. از این روزهای تلخ نمی گذرم. چشمانم شب ترین است. رویاهایم را در کنار کسانی گذراندم که بودند ولی نبودند. همراه کسانی بودم که همراهم نبودن. وسیله کسانی بودم که هرگز آنها را وسیله قرار ندادم. دلم را کسانی شکستند که هرگز قصد شکستن دل آنها را نداشتم. و تو چه دانی که عشق چیست. عشق سکوتی است در برابر همه اینها! فکر میکردم تو همدردی! تو هم ، دردی. این روزها اگر کسی پیدا شد. که شماره تلفنت رو حفظ بود. حتما قدرش رو بدون. خیلی باید خاطرت براش عزیز باشه. به دنیا بگویید بیاستد.
tanhavaghareb.blogfa.com
494772. تنها و خسته ام ...
تنها و خسته ام . خسته ام از دنیا و آدماش! می خوام برگردم پیش صاحب اصلیم! کاش میشد بشینیم کنار خدا و از بیرحمی دنیا بگیم! از عشق های نیمه کاره . بیمعرفتیا. غریبی ها . و از تمام بد بختیایی که توی این دنیا وجود داره . پنجشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۵ ] [ 23:29 ] [ تنها ]. خودت به این خوبی. آدمات به کی رفتن؟ پنجشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۵ ] [ 20:41 ] [ تنها ]. دیگه هیچ آرزویی ندارم . پنجشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۵ ] [ 20:40 ] [ تنها ]. خرید ماژیک جادویی مجیک پن. دیگه هیچ آرزویی ندارم . راز هاي پنهان دل .
tanhavakhaste.blogfa.com
494773. لوتی باش
سیگاری نیستم.ولی از اون بهمنی میکشم که پدرم سال 57 روشن کرد. کمی راجب خودم بگم. بازوی دوس پسر خود را گاز بگیرید و گردنش را. نشانه ی حاکم بزرگ را ببینند و متفرق شوند. کمی راجب خودم بگم. خب به قول رفقام پسر مغروریم. البته خودم اینجور فکری نمیکنم اما. کسیو که نمیشناسم بهش محل نمیزارم.کم حرف تریپ مد روز همیشه. شیک پوش باحال .شوخی میکنم اما با کسی که جنبشو داشته. باشههرکی هرجور باهام رفتار کنه همونجور جوابشو میدم نامردی ببینم. بدجور نامرد میشم اما بامرام باشی تا اخرش باهاتم .ازکسی ناراحت شم. اونیه که وقتی دعو...
tanhavamaghror.blogfa.com
494774. تنها و منتظر
اخبار، اطلاعات .مقالات و دل نوشته های اهالی کانون سبز انتظار. چو یار نیست بگو تا بهار برگردد. بهار من آن دم بود که یار برگردد. روزهای پایان سال است و از خوف نیامدنت چنین می خوانیم:. عشق از من و نگاه تو تکمیل می شود. روزی تمام من به تو تکمیل می شود. موعود هفت سین اهورایی بهار. امسال هم بدون تو تکمیل می شود؟ و خدا نکند که امسال هم بگذرد و سال 88 تمام شود و تو نیایی، که ناچاریم بخوانیم:. روزها بگذشت و تقویم زمان تکمیل شد. سالمان با صوت حول حالنا تحویل شد. باز هم بر ما به خاک افتادگان درگهت.
tanhavamontazer.blogfa.com
494775. من او ...
من کنار حوض تنها شده ام. زمین که آمدی لطفا به من هم سری بزن. چه خبرها فرشته جان؟ یکشنبه بیست و نهم دی 1392 ] [ 0:38 ] . فاصله ی بین تو و یلدای ما یک دیوار بود. واما فاصله ی تو تا چشم های او قد دلشوره های مادرانه اش. امشب برای حاج خانوم فقط یک دقیقه بیش تر حسرت مادر گفتن های تو بود. چهارشنبه یازدهم دی 1392 ] [ 19:39 ] . لایق کینه ی مهربان ها نیستم. اما هدیه میدهی اش به من. قد و اندازه فهمیدنت که نیستم. بگذار دوستت داشته باشم. کی بین مهربونا مث تو مهربونه؟ نامهربونی با تو بد نیس بد شگونه. بهار و خزان من.
tanhavash.blogfa.com
494776. خط جدایی من وعشق : مرگ
خط جدایی من وعشق : مرگ. عشق انجاست که محال سر تسلیم فرود بیاورد . خوب رویان جهان رحم ندارد دلشان. باید از جان گذرد هر که شود عاشقشان. روز اول که سرشتند گ ل پیکرشان. سنگی اندر گ لشان بود همان شد دلشان. نوشته شده در یکشنبه نهم خرداد 1389ساعت 9 قبل از ظهر توسط بانوی غروب(نرگس). سال وفال ومال وحال واصل ونسل وتخت وبخت. بادت اندر شهریاری برقرار و بادوام. سال خرم،فال نیکو،مال وافر،حال خوش. اصل ثابت،نسل باقی،تخت عالی،بخت رام. نوشته شده در یکشنبه بیست و سوم اسفند 1388ساعت 11 قبل از ظهر توسط بانوی غروب(نرگس).
tanhavatanha.blogfa.com
494777. ♥شهردوستیه من♥
مگذار که عشق، به عادت دوست داشتن تبدیل شود! مگذار که حتی آب دادن گلهای باغچه، به عادت آب دادن گلهای باغچه بدل شود! عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن دیگری نیست،. پیوسته نو کردن خواستنیست که خود پیوسته، خواهان نو شدن است و دگرگون شدن. تازگی، ذات عشق است و طراوت، بافت عشق. چگونه میشود تازگی و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچنان عشق بماند؟ عشق، تن به فراموشی نمیسپارد، مگر یک بار برای همیشه. جام بلور، تنها یک بار میشکند. میتوان شکستهاش را، تکههایش را، نگه داشت. بهانهها، جای حس عاشقانه را خوب میگیرند.
tanhavorojak.blogfa.com
494778. تنهاوتنها
داستان کوتاه و غمگین. عکس خنده دار سری 1. عکس خنده دار سری 2. عکس خنده دار سری 3. عکس خنده دار سری 4. به قول بعضی ها اینجا همه چی در همه. عکس خنده دار سری 4. عکس خنده دار سری 3. عکس خنده دار سری 2. دیوانه مرغ از قفس پرید. 1580;دول لیگ برتر. کد لوگو و بنر. کد جملات په نه په. تاریخ : چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393. ادامه مطلب را دنبال کنید. تاریخ : شنبه پنجم بهمن 1392. خیلی خیلی خوش اومدین لطفا نظر یادتون نره. اینم شماره منه کاری داشتین اس بدین. عکس خنده دار سری 4. تاریخ : دوشنبه بیست و یکم بهمن 1392. تاریخ :...
tanhavotanha.blogfa.com
494779. tanhawaii.com - This website is for sale! - hawaii travel Resources and Information.
The domain tanhawaii.com. May be for sale by its owner! This page provided to the domain owner free. By Sedo's Domain Parking. Disclaimer: Domain owner and Sedo maintain no relationship with third party advertisers. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.
tanhawaii.com
494780. شاگرد تنبل
هر کس به چشمانم نگاه کند می خواندت! عقربه ی ساعتم ملک عذاب است امشب. باز دلت گرفت. سپیده ی صبح سرآب است امشب. فریاد در گلو شکسته، درد را رسا می گویم. هر چه بر زبانم می رسد شعر ناب است امشب. من تشنه ی یک نگاه تو و تو از من سیری. هر چه می نویسم برایت بی جواب است امشب. غم به چشمانت نمی آید! در کار این دنیا. آن چه که نیست ذره ای حساب و کتاب است امشب. از تمام تو فقط غمت را شریکم باش. باور کن همین برای من چون شراب است امشب. طاقتی برای دیدن اشک هایت ندارم. آخرین قافیه ام حلقه ی طناب است امشب! با هر قدری می سازم.
tanhaweb.blogfa.com
494781. بنده تنهای خدا
بخوان به نام پروردگارت که جهان را آفرید. پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395 : نویسنده : dragon shadow. ماییم و می و مطرب و این کنج خراب. جان و دل و جام و جامه پر درد شراب. فارغ ز امید رحمت و بیم عذاب. آزاد زخاک و باد و از آتش و آب. لینک های مرتبط :. پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395 : نویسنده : dragon shadow. من هیچ ندانم که مرا آنکه سرشت. از اهل بهشت کرد یا دوزخ زشت. جامی و بتی و بربطی بر لب کشت. این هر سه مرا نقد و ترا نسیه بهشت. لینک های مرتبط :. فروش ملک کلنگی همراه با سند و پایانکار. تهران بالاتر از نیایش. زان پس ار ت...
tanhax.mihanblog.com
494782. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tanhay-asheg-17.persianblog.ir
494783. آرشیو وبلاگهای ایرانی - *تنها*
دیگر به دنبال هیچ کسی نمی گردم که مرهم زخم هایم باشد. تازه می فهمم که مرهم ها هیچ وقت نمی توانند جلوی زخم خوردن را بگیرند. خیلی شانس بیاوری و مرهم عاشقانه ای پیدا کنی، فقط کمی فاصله ی زخم های قبلی با بعدی را زیاد کرده ای. عشق یعنی فاصله ی دو زخم! برچسب ها : مرهم. خود م را گذاشته ام جای تو. دیگر منتظر آمدن تو نیستم. منتظر رفتن خودم هستم. قلبم پیرمردی هفتاد ساله است. زانوهایش درد می کنند. برچسب ها : برای خودم. آهای " من " . اگر به جای این همه بیراهه رفتن. کمی راه راست رفته بودی . اما خيلي چيزها بود. آژانس ...
tanhay-ashegh-blogfa.s2a.ir
494784. تنهای خاص -
عكس شمال , روبان دوزی , عکسهای عاشقانه , انواع لباس مجلسی های جنیفر , مدل شالگردن , دانود آهنگ بابک جهانبخش با رضا صادقی , عکسهای پاتایا , دانلود آهنگ قلب یخی مازیار فلاحی , مدل لباس بافتنی زنانه جدید , كت و دامن مجلسي زنانه. پخش زنده جلسات شوراي شهر از راديو. جشنواره پادکست در راديو تهران. شبکه راديويي تهران از برگزاري نخستين جشنواره پادکست در سطح کشور خبر داد. شبکه راديويي تهران از پخش زنده جلسات شوراي اسلامي شهر تهران براي نخستين بار پس از تاسيس اين شوراها خبر داد. به گزارش ايسنا، پخش زنده مذاکرات شور...
tanhay-khas.ir
494785. مجنون الشهدا تنها ترین تنهاعاشق هو
مجنون الشهدا تنها ترین تنهاعاشق هو. به آیت الله بهجت(ره) گفتند. کتابی درزمینه اخلاق معرفی کنید. لازم نیست یک کتاب باشد یک کلمه کافیست که بدانی. شنبه بیست و سوم فروردین 1393 ] [ 8:55 ] [ سامان ] . عزیز علی ان اری الخلق ولا تری. برمن سخت است که همه را ببینم و تو را نبینمت. (فرازی از دعای ندبه). اگه به اندازه دیدن اون. شنبه بیست و سوم فروردین 1393 ] [ 8:49 ] [ سامان ] . دلت که گرفت ، دیگر منت زمین را نکش. اگر هیچکس نیست ، خدا که هست . . . راه آسمان باز است ،. او همیشه آغوشش باز است ،. بی حسین" شدن تو بود،.
tanhay-tanha.blogfa.com
494786. وخدایی که در این نزدیکی است
1575;سلایدر. وخدایی که در این نزدیکی است. دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 23:28 ] [ بازگشتی. تنهایی یعنی این که تو دنیای به این بزرگی. حتی یه نفر وجود نداشته باشه. که بشه باهاش صادقانه حرف بزنی. و اگه تونستی حرف بزنی حرفاتو بفهمه. دوشنبه 26 مرداد 1394 ] [ 23:26 ] [ بازگشتی. زن ها موجوداتی هستند که اگر دوستتان داشته باشند،. فقط کافی ست وقتی اسمتان را صدا می زنند. به جای جانم بگویید بله، تا بزنند زیر گریه! شما را به خدا این چیزها را بفهمید! وقتی دیوانه می شوند و بیخودی بهانه می گیرند،. من مسافر هواپیمایی هستم.
tanhay-tanha.blogsky.com
494787. تنها
دفتر چه خاطرات یه دختری شاد وکمی غمگین. دنیای یه دخمل خوشمل. مجله اینترنتی دانستنی ها. دنیای یه دخمل خوشمل. مه برار داداش فاضل. چی میخواستم چی شد. گالري عکس هاي زیبا. وکیل و کارشناس دادگستری. اس ام اس عاشقانه جدید. سایت اجتماعی فارس عرب. اس ام اس جدید و خنده دار. آرام و تو حتی صدای قدم هایش را نمیشنوی. حتی او را نمی بینی و شاید حضورش را هم حس نکنی. آرام در جانت رخنه میکند. در تمام وجودت ریشه میزند و زندگیت را تسخیر میکند. آنگاه تو چیزی در رگ هایت حس میکنی که آرام و قرارت را بریده. عشق يعني،انتهاي سر نوشت.
tanhay.blogfa.com
494788. 단해
tanhay.com
494789. Pneumatic Product | Pneumatic Actuator | Solenoid Valve | Air Cylinder | Centering Unit | Air Preparation Unit | Urethane Tube | Linear motor | TPC
tanhay.com.cn