Page Analysis

gwardiawarszawa2001.futbolowo.pl

Strona internetowa klubu WKS Gwardia Warszawa -
Strona klubowa WKS Gwardia Warszawa dla piłkarzy i kibiców. Aktualności z klubu, wyniki meczów, tabele i statystyki.
527 ratings.878 user reviews.
  • Daily Ad Revenue: ~n/a
  • Estimated site price: ~n/a
  • Links: 396
  • Speed: (1.707 seconds) 60% of sites are slower.
  • Online Since: n/a

Web page information

1. Title
  2. < meta > Description
  3. < meta > Keywords
    WKS Gwardia Warszawa, Warszawa, Warszawa, 0 Młodzicy » I liga piłka nożna, futbol, wyniki meczów, piłkarze, kibice, statystyki, tabele, terminarz, piłka
  4. Keywords hit in search results
    akademia aktualności alexa company drużyny estimate futbolowo global gwardia gwardiawarszawa2001 information internetowa klubó klubu mecze odpoczynku piłkarska piłkarskie pozostał reklama serwisie siemianowice statystyki strona szó tabele traffic tydzień tylko uksjednosc wakacyjnego warszawa wyniki zasłużonego
  5. Search Engine Recommended Keywords
  6. Captured Content
    zapomniałem hasła zarejestruj się. WKS Gwardia Warszawa - strona nieoficjalna. 2014-06-08 Gwardia - Kosa 4:1.2014-06-04 Znicz - Gwardia 3:2.2014-05-31 Gwardia - Legionovia 6:0. KS Ursus Warszawa - KS ZWAR Międzylesie. MKS Bug Wyszków - MKS Polonia Warszawa. MUKS Unia Warszawa - KP Legia Warszawa. SMP UKS Bródno - MKS Znicz Pruszków. UKS Dragon Bielany - KS Legionovia. WKS Gwardia Warszawa - MUKS Kosa Konstancin. Klasyfikacja strzelców L S. Gwardia 2001 w mediach. Strony drużyn z rocznika 2001. Młodzicy » I liga. Dostęp do mini-chatu zabroniony. Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu. Gwardia - Kosa 4:1. gole 4 ( 1 ) / 1 ( 0 ). strzały 17 ( 8 9 ) / 12 ( 6 6 ). strzały celne 9 ( 4 5 ) / 6 ( 5 1 ). rzuty rożne 4 ( 2 2 ) / 7 ( 2 5). dośrodkowania 13 ( 8 5 ) / 8 ( 3 5 ). faule 10 ( 5 5 ) / 13 ( 8 5 ). bramkarzy 6 ( 5 1 ) / 13 ( 9 4 ). spalone 3 ( 1 2 ) / 1 ( 0 1 ). kary 1 / 1. posiadanie piłki 52% / 48%. Jeszcze niektórzy kibice nie zdążyli wygodnie usadowić się w „lożach honorowych”, a tu znowu słupek! To staje się już powoli tradycją. Obrońcy Kosy tuż po rozpoczęciu meczu podeszli zbyt blisko środka boiska. Zauważył to jeden z Gwardzistów i z głębi pola, pięknym krosem przerzucił piłkę „za ich kołnierz”. Dopadł do niej napastnik Gwardii i mając na plecach dwóch „Kosiarzy” , przełożył jednego z nich i strzelił ! I znowu w słupek! Na szczęście tym razem od wewnętrznej strony! Trenera Gwardzistów „Dopadła” taka myśl: „No, to ich Dopadniemy! Trudno mu się dziwić. W chwilę później mogło już być 2:0, a że nie było , to wszyscy z humorem orzekli w przerwie meczu, że to wina „komentatora”. Otóż, chłopcy „wbili” sobie - zdaniem zwolenników tej wesołej teorii – forsowaną w moich relacjach myśl, żeby pod bramką grać zespołowo. I w pewnym momencie przesadzili, bo miast strzelać z pięciu już metrów na bramkę – ostatnim podaniem „spalili” całą akcję. We dwóch przebiegli chyba połowę boiska podając sobie piłkę z klepki, między obrońcami Kosy. I mieli na tym dystansie tyle czasu na myślenie, że przypomniała im się moja prośba, więc każdy z naszych bohaterów chciał być koleżeński. A tu trzeba było strzelać! Tak na przyszłość: Słuchajcie zawsze głosu serca… i trenera! Nie przejmujcie się zanadto pomeczowymi komentarzami! Gdyby wybiegający bramkarz przeszkodził w zdobyciu bramki, to by na jedno wyszło, bo „spalony” to „jakby” brak strzału. A strzał to zawsze strzał jest! Nie mogę się powstrzymać od subiektywnych komentarzy. Dobrze, że mnie trener do szatni nie wpuszcza! I dobrze, że nie jesteście złośliwi (Dziękuję! ) i wpakowaliście pod koniec jeszcze kilka bramek, bo już zaczynałem się powoli oddalać od grupki rozentuzjazmowanych kibiców Gwardii, z obawy przed „linczem”, za te „przeszkadzające na boisku” teorie „pisane zresztą od wiersza”. Ale wróćmy do relacji z meczu. Gramy przecież z Kosą, która otrząsnęła się po pierwszych minutach i nie było już potem z nią tak łatwo, o czym świadczyć może podsłuchane na trybunach:. Kibic Kosy do swej żony po pierwszej połowie:. Wyrównany mecz na „Gwardii”. Z radością to powiem. Gdyby nie to 1:0. Wygra nasza Kosa z Gwardią. Podniesie się z ziemi! Wynik 1:0 utrzymał się aż do przerwy. A i po przerwie najwierniejsza fanka Gwardii musiała wyjść aż na papierosa, bo przewaga jednej bramki wydawała się jej niewielka. Wróciła gdy było 2:0. Potem jeszcze wychodziła dwa razy i dwa kolejne gole padły. Dobrze, że sędzia zakończył mecz, bo to niezdrowo aż tyle palić i to jeszcze na sportowej imprezie. Ale tu poproszę nasze trybuny o przeprosiny. Otóż, przy drugiej bramce to i komentator miał swoją niewielką zasługę. Chłopcy posłuchali tej rady, od której tak przed chwilą się odżegnywałem ( z obawy przed linczem ) i cudownie do siebie zagrali. Podanie lekko do tyłu, na puste pole (stadionowa „16”) , a nadbiegający kolega huknął po ziemi jak z armaty. Nerwy opadły , by na 15 minut przed końcem meczu powrócić. Dobrze , że „babcia” miała jeszcze co palić ! Mecz mógł się podobać. Kosa zasłużenie należy do wyró ...
  7. Captured Keywords
    haslo, połącz, logowanie logowanie, aktualności, zegar, logowanie, hasło, zarejestruj się, menu główne, strona główna, o klubie, kadra, tabela ls, badania, cennik sprzętu, respect, trening mentalny, przyjmowanie płynów, galeria zdjęć, kalendarium, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela, tabela ligowa, ks legionovia, glks nadarzyn, wyniki, zczuba, sport, minichat, pozostało znaków, autor g, meczowe statystyki, goool, ”, znowu zaczynam, mielibyśmy remis, rodzic, komentarzy, kokieteria, chyba nie, katastrofa, zaatakowała, zapachniało bramką, ostry kąt, wstyd, przepraszamy, wybaczcie, statystyki meczu, strz, archiwum aktualności, buttony, reklama, najnowsza galeria, iława, ładowanie, losowa galeria, ostatnie spotkanie, najbliższe spotkanie, najbliższa kolejka