iccz nabízí především,vysokou dostupnost služeb,nové administrační prostředí,rostoucí znalostní bázi,žádnou reklamní lišta
GOOGLE PREVIEW

OTHER SITES

kuzelky.tjodry.cz kuzelky.tjodry.cz

Oddíl Kuželek TJ Odry, o.s. | TJ Odry, o.s. | fotbal, volejbal, tenis, stolní tenis, kuželky

Oddíl kuželek TJ Odry, o.s. Letos jsme opět uspěli na okresních přeborech jedotlivců. V kategorii seniorek skončila Věrka Ovšáková na 2. místě a postoupila do krajského kola. V kategorii seniorů skončil Mirek Dimiděnko na 3. místě, ale postupu do kraje se vzdal. V kategorii žen skončila Staňka Ovšáková na 1. místě a Jana Frydrychová na 2. místě a obě postoupily do kraje. V kategorii můžů skončil Karel Chlevišťan na 5. místě a tedy na posledním postupovém do kraje. Created by Xlibris.cz.

kuzelky.tjsvetlahora.cz kuzelky.tjsvetlahora.cz

TJ Světlá Hora - Kuželky

kuzelky.trnet.cz kuzelky.trnet.cz

KSK Vysočina - kuželky

Vítejte na stránkách Krajského svazu kuželek Vysočiny. Aktualizováno 18.04.2010. Výsledky Krajských mistrovství jednotlivců Zpravodaj. Rozlosování nadstavby u krajských soutěží ( Zpravodaj. Výsledky nadstavby KS kolo ( 1). Vedoucí družstvo CHJK Jihlava. Porazilo doma třetí a v té době ještě na titul myslící Jiskru Nová Bystřice 5:3. A zůstává stále na prvním místě o 1 bod přes Sokolem Soběnov. Který doma porazil 6:2 Lokomotivu České Budějovice. Se přidává Lokomotiva Tábor C. V Třebíči v zápase s TJ Třebíč.

kuzelky.wz.cz kuzelky.wz.cz

Kuželkářský oddíl TJ Jiskra Otrokovice

Kuželkářský oddíl TJ Jiskra Otrokovice. Vítejte na stránkách kuželkářského oddílu TJ Jiskra Otrokovice. Jakékoliv návrhy , materiály , nesrovnalosti a připomínky posílejte na -. Přidat stránky mezi oblíbené. Zpět na hlavní nabídku.

kuzelkyblansko.webnode.cz kuzelkyblansko.webnode.cz

Kuželkářský klub Blansko

2008 2018 Všechna práva vyhrazena. Datum poslední aktualizace: 2. 3. 2018. Vytvořte si web zdarma! Vytvořte si vlastní web zdarma! Moderní webové stránky za 5 minut.

IC.cz

kuzelkyck.cz kuzelkyck.cz

Aktuality | Kuželkářský klub Český Krumlov

Kuželkářský klub Český Krumlov. Naposledy aktualizováno: 10.1.2017. Vytvořil Petr Thür Administrace.

kuzelkydacice-zaci.webnode.cz kuzelkydacice-zaci.webnode.cz

Kuželky Dačice - DOROST

Nová sezóna je na blízku. Centropen Dačice po 2 zápasech nešly pod 1700! 2 body z Rosic a další REKORD! Dnes 23. září jsme poprvé v nové sezoně vyrazili na hostující kuželnu. Od 10:00 bylo naplánováno zahájení na kuželně Slovanu Rosic. Přijeli jsme včas, stihli důkladnou rozcvičku a zápas mohl začít. Dnes, s dačickou sestavou Bartoň, Holec, Křížek. Strategie byla prostá. Jelikož. První zápas a DVA REKORDY! Je tu nová sezóna 2012/2013! Na MČR jsme se neztratili! Na Mistrovství ČR jsou i Dačice! Už tento v...

kuzelkydacice.cz kuzelkydacice.cz

Úvod | TJ Centropen Dačice

Oficiální stránky kuželkářského oddílu. 20 kolo, So 17.03 15:00. TJ Sokol Husovice "B". 19 kolo, So 10.03 14:00. 18 kolo, So 03.03 14:00. 17 kolo, So 24.02 14:00. KK Moravská Slávia Brn. 16 kolo, So 17.02 12:00. 15 kolo, So 10.02 14:00. 14 kolo, So 03.02 15:30. 13 kolo, So 20.01 14:00. 12 kolo, So 13.01 14:00. 11 kolo, So 02.12 14:00. 21 kolo, So 07.04 14:00. 22 kolo, So 14.04 10:00. 20 kolo, So 17.03 11:30. TJ Sokol Husovice "C". 19 kolo, So 10.03 10:00. KK Slovan Rosice "B". 18 kolo, So 03.03 14:00.

kuzelkydobrany.webnode.cz kuzelkydobrany.webnode.cz

Kuželky CB Dobřany

Déčko ovládlo SOPPL II. Dobřaňáci jsou v okrese nejlepší. Ve velkém stylu se odehrálo finále SOPPL II mezi dobřanským céčkem a déčkem. První utkání. Zase po roce se v poháru mladých nadějí zapsala zlatým písmem do kuželkářské historie další dobřanská naděje. Po Valerii Fišerové. Béčko prohrálo v Blatné. 18kolo 3.KLMA nás zavedlo na dráhy v Blatné. Zdejší kuželna je pro nás celkem zakletá co do výsledků utkání a hlavně výkonů v rámci. Klokani nadále doma 100%. Béčko se ujalo vedení v 3.KLMA.

kuzelkydorostenciprerov.wbs.cz kuzelkydorostenciprerov.wbs.cz

Tvorba webových stránek a eShopů. Vítejte na stránkách přerovských Dorosteneckých Kuželkářů TJ Spartak Přerov. Do záložek byl přidán odkaz na stránky Poháru mladých nadějí. Takže se můžete podívat jak se vašim ratolestem daří. Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz.