usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: augustus 2010
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010_08_01_archive.html
Donderdag 5 augustus 2010. USA 2010 - Dag 20 - 21 - 22. In Page blijven we enkele dagen. Hier is tevens de laatste plaats van onze reis. Bezienswaardigheden zijn er genoeg: Upper Antelope Canyon, Lower Antelope Canyon, Horseshoe Bend, Wahweap Marina, Glen Canyon, Glen Canyon Dam, Lone Rock Beach, Lake Powell. Al deze zaken zullen we verdelen tijdens de periode dat we in Page verblijven. Het plannetje van Upper en Lower Antelope Canyon. De ingang van Antelope Canyon. Je mag er enkel naartoe. Toen de canyo...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: USA 2010 - Dag 16 - etappe 14
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010/07/usa-2010-dag-16-etappe-14.html
Woensdag 21 juli 2010. USA 2010 - Dag 16 - etappe 14. Etappe 14 die eigenlijk een bezoek is van de omgeving in Grand Teton. Vandaag blijven we in de buurt van Teton National Park. We rijden een eindje terug (noordelijk dus) en onze eerste stop is het Moose Visitor Center. Hier krijgen we info over de natuur, de wildlife,. In het Teton NP is het heel goed mogelijk dat we beren te zien krijgen. Het Moose Visitor Center. Cascade Canyon is een hangende vallei, en na een steile klim komen we bij Hidden Falls,...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: juni 2010
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010_06_01_archive.html
Donderdag 24 juni 2010. USA 2010 – Dag 10 – Etappe 08. De rit van Custer naar Gillette, 317 km in totaal. Vandaag hebben we een rit van 317 km van Custer SD naar Gillette in de staat Wyoming. Het eerste bezoek, en nog niet zo ver van Custer is het Crazy Horse Memorial. Dit monument wordt volledig gefinancierd met de inkomsten van de bezoeken. De Indianen zelf weigeren alle overheidssteun. Het Crazy Horse Memorial in de Black Hills, South Dakota. En zó zal het er over 60 jaar uitzien. Na deze (uitgebreide...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: USA 2010 - Dag 17 - etappe 15
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010/07/usa-2010-dag-17-etappe-15.html
Woensdag 21 juli 2010. USA 2010 - Dag 17 - etappe 15. De 450 km lange rit naar Salt Lake City. Etappe 15 wordt een saaie rit. Van Jackson en het Grand Teton NP naar Salt Lake City. 450 km, dus voor vandaag een relatief lange rit. Hopelijk kunnen we nog nagenieten van de natuur als we Jackson Hole verlaten. Het grootste deel van de rit verloopt nog in de staat Wyoming, we rijden zowat op de grens met Idaho en komen uiteindelijk opnieuw terecht in de staat Utah. Super 8 motel in Salt Lake City. Etappe 12: ...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: USA 2010 - Dag 20 - 21 - 22
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010/08/usa-2010-dag-20-21-22.html
Donderdag 5 augustus 2010. USA 2010 - Dag 20 - 21 - 22. In Page blijven we enkele dagen. Hier is tevens de laatste plaats van onze reis. Bezienswaardigheden zijn er genoeg: Upper Antelope Canyon, Lower Antelope Canyon, Horseshoe Bend, Wahweap Marina, Glen Canyon, Glen Canyon Dam, Lone Rock Beach, Lake Powell. Al deze zaken zullen we verdelen tijdens de periode dat we in Page verblijven. Het plannetje van Upper en Lower Antelope Canyon. De ingang van Antelope Canyon. Je mag er enkel naartoe. Toen de canyo...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: USA 2010 - Dag 13 + 14 - Etappe 11 + 12
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010/07/usa-2010-dag-13-14-etappe-11-12.html
Zondag 11 juli 2010. USA 2010 - Dag 13 14 - Etappe 11 12. Etappes 11 en 12 zijn in feite de twee volle dagen dat we in Yellowstone vertoeven en is bedoeld om het park zoveel mogelijk te bezoeken. Wat, hoe en wanneer hangt een beetje van de omstandigheden af. We zullen ter plaatse wel zien, of we laten ons adviseren in het Visitor Center. Waarschijnlijk zullen we ook enkele walking trails doen, maar dat zien we dan ook wel ter plaatse. Ziehier de nummers met de bezienswaardigheden:. 4) Mammoth Hot Springs.
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: juli 2010
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010_07_01_archive.html
Dinsdag 27 juli 2010. USA 2010 - Dag 18 - etappe 16. De rit van vandaag: 284 miles doorheen 2 interessante natuurgebieden:. Uinta Nat. Forest en Fishlake Nat. Forest. Vandaag een rit van 284 mijl. We verhuizen van Salt Lake City naar Panguitch, ongeveer 5,5 uur rijden. We rijden door Uinta National Forest en Fishlake National Forest. Veel is er niet te bezoeken, wel een interessante rit doorheen een prachtig natuurgebied. De Green River in de Uinta National Forest. Het Blue Pine Motel in Panguitch. Knoop...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: USA 2010 - Dag 19 - etappe 17
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010/08/usa-2010-dag-19-etappe-17.html
Maandag 2 augustus 2010. USA 2010 - Dag 19 - etappe 17. De rit van Panguitch naar Page. Het eerste deel van de rit is het bezoek aan Bryce Canyon. Etappe 17 is de rit van Panguitch UT naar Page AZ, een rit van 340 km en 1 hoofdbezoek: Bryce Canyon. Alle National Parks worden op die manier aangegeven. Het National Park beslaat ongeveer 145 km2 en is genaamd naar de Mormoonse familie Bryce, die er tussen 1875 en 1880 woonde. Ebenezer Bryce werkte aan de toegankelijkheid van het gebied, o.a. doo...Na het be...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: USA 2010 - Dag 15 - etappe 13
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010/07/usa-2010-dag-15-etappe-13.html
Zondag 18 juli 2010. USA 2010 - Dag 15 - etappe 13. Etappe 13: van Yellowstone naar de stad Jackson doorheen. Het Grand Teton National Park. Na Yellowstone een kleine verhuis (slechts 186 km). We rijden via het Yellowstone Lake naar het zuiden naar de stad Jackson en reizen doorheen het natuurgebied Grand Teton National Park. Yellowstone Lake, het grootste meer van N. Amerika. Grand Teton met op de voorgrond Snake River. Grand Teton werd genoemd naar Franse kolonisten, waarbij de naam "teton" dan natuurl...
usa2010-voorbereiding.blogspot.com
USA 2010 - Voorbereiding: mei 2010
http://usa2010-voorbereiding.blogspot.com/2010_05_01_archive.html
Donderdag 27 mei 2010. USA 2010 – Dag 5 – Etappe 03. De rit van Mexican Hat naar Moab. 176 miles oftewel een 282 km. Goosenecks State Park. Een diepe meander. Uitgesleten door de San Juan River. Plannetje van de Natural Bridges. Vanaf het Visitor Centre begint een 9 mijl lange rondweg, Bridge View Drive genaamd, waarop eenrichtingverkeer geldt. Achtereenvolgens bereik je de uitkijkplaatsen vanwaar je Sipapu Bridge, Kachina Bridge en Owachomo Bridge kunt zien. De weg is elke dag open van de vroege...Na di...